czwartek, 1 marca 2012

Ten czas to czas Ducha Świętego


DUCH ŚWIĘTY mówi:

Ja Duch święty pragnę przekazać słowa, które cała Trójca Święta kieruje do was dzieci Boże. Trójca Święta upomina was dzieci, abyście swoje dotychczasowe życie doprowadzili do porządku, aby wasze serca zostały otwarte na sprawy Boże. Nie zamykajcie waszych serc, nie bądźcie zatwardziali, bo czasem i kamień by się wzruszył, gdy widzi jak Sam Bóg płacze i Matka Najświętsza krwawymi łzami.

Nosicie nazwę dzieci Bożych chociaż wielu z was nie zasługuje na to słowo, ale Bóg w swojej łaskawości nigdy wam tego nie zabierze i zawsze, ale to zawsze będziecie się tak nazywali. Dzieci widzicie błędy waszych braci, upominajcie ich w imię Boże, ale tez sami popatrzcie na swoje serca czy wy jesteście lepsi?


Jeżeli chcesz upomnieć swojego brata wyciąg najpierw belkę ze swego oka. Nie bądźcie zaskoczeni tymi słowami, ale bądźcie sprawiedliwi dla swoich bliźnich, a nie tylko ich obmawiajcie


Słuchając Słowa Bożego, bądźcie dobrzy i miłosierni, bo w tym jest zawarta wewnętrzna miłość do bliźnich. Nigdy nie sadźcie nikogo, to i wy nie będziecie sądzeni i starajcie się wasze języki trzymać tak, abyście nigdy nikogo nie zranili językiem, bo jest to taki narząd, który bardzo dużo robi złego, ale nie tylko , bo w modlitwie i szczerej rozmowie z Bogiem można odnaleźć sens waszego ziemskiego życia.

(duszyczka)

O Duchu Święty proszę w imieniu nas wszystkich pomagaj nam, aby nasze myśli, którymi jesteśmy natchnieni przez Ciebie, aby były czyste i Bogu miłe, abyśmy Boga nie ranili.

Moje dziecko Ja także tego pragnę , ale zły duch w większości wami rządzi, a człowiek to istota marna i nędzna. Jesteście i to każdy z was drogocennym skarbem dla Boga i dlatego Bóg pragnie was wszystkich pojąc dla Siebie, bo od Boga pochodzicie, nie chcę nikogo stracić, a szatan tylko krąży, aby was namawiając do złego. Strzeżcie się szatana i jego pokus, które tylko do jednego prowadzą do piekła. Nie miejcie złudzeń , że to jakoś będzie. Oddajcie się całkowicie Trójcy Świętej i Matce Bożej, a Oni i Ja na pewno nie pozwolą, aby taka dusza została pozbawiona Światła Bożego

(duszyczka)

Duchu Święty, dziękuję za słowa pouczenia.

CZĘŚĆ 9. - C.D.N
__________________

Duchu Święty, oświecaj, pomagaj, ratuj nas.- Wicher Jezuska